Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids planet świetne miejsce dla twojego dziecka.

Chcesz zapewnić swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie zadbać o ich rozwój? Kładziesz nacisk na bezpieczeństwo? Wypatrujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do wychowywania i edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię zadowoli. To odkrywcze Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji poprzez zabawę. Przychodząc do nas ze swoim dzieckiem możesz mieć pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu odnajdziesz tu rozrywkę idealnie dostosowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla maluchów znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niesłychanie pieczołowicie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Oferujemy strefy odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednak, że starsze dzieci nie znajdą tu czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje należyte dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo jest w samej rzeczy istotne

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż dla rodziców liczy się nie tylko imponująca zabawa ich pociech, lecz również bezpieczeństwo. Właśnie dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim obszerny nacisk położony jest na to, by dzieci były rzeczywiście bezpieczne. Stawiamy tylko na akcesoria wykonane z stosownych materiałów. Zależy nam na tym, by wszystkie były dostosowane do wieku korzystających z nich maluchów. W stworzonym przez nas centrum na próżno poszukiwać detalów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Nie zobaczysz u nas także żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem bądź też córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz wobec tego bać się tego, że zabawa skończy się urazem. U nas dzieci są de facto bezpieczne.

Jaki zamysł przyświeca należącej do nas działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, żeby stworzyć przestrzeń, która będzie bardzo dobrze pobudzała wyobraźnię. Przychodząc do nas z synem lub ewentualnie córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało też pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez których nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również wspaniały sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest potrzebne do zaspokojenia potrzeby kontaktu społecznego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niebezużyteczne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha była w gruncie rzeczy bezpieczna, chcesz posiadać pewność, iż bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Gorąco zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!